جلسه پيگيري صدور اسناد مالكيت باقيمانده اراضي ملي و موات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 08:37
arazi-mehi

درراستاي تحقق اهداف عملياتي و سياستهاي راهبردي سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در خصوص پرونده هاي مرتبط با حوزه املاك دولتي و سهميه هاي تعيين شده استاني و جهت تشريك مساعي مديران و مسئولين سازمانها و ادارت جهاد كشاورزي حفاظت محيط زيست اوقاف و امورخيريه جلسه اي با حضور مديركل ثبت استان تشگيل يافت . به پائي ضمن تشكر و قدرداني از مدعوين با اضهار آمادگي كامل اداره كل ثبت استان براي صدور سند مالكيت باقيمانده اراضي ملي و موات در سطح استان و با توجه به تعيين سهميه ابراز اميدواري كرد كه با تلاش همكاران و تعامل با ادارات مرتبط بتوان نسبت به صدور سند سهميه ابلاغي دست يافت.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 12:52
 
صدور 36 هزار برگ سند مالکیت کاداستری درسه ماهه اول سال جاری در استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 12:25
3maheh1

در آغازين ايام ماه مبارک رمضان و به برکت اين ايام الهي ، به پائي مديرکل ثبت استان طي گزارشي از آمار عملکرد سه ماهه واحدهاي ثبتي استان با اظهار تقدير از کارکنان صديق که با تمام توان با برخورداري از سيستم بانک جامع املاک در 24 واحد ثبتي توانسته 36 هزارسند مالکيت کاداستري صادر و تحويل شهروندان محترم نمايد.

به پائي افزود ازمحل صدور اين تعداد درآمدي بالغ بر 80 ميليارد ريال به حساب خزانه معين استان واريز گرديده که اين حکايت از تلاش شبانه روزي و بي دريغ کارکنان درسطح استان دارد.
آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 12:53
 
براي اولين بار در سطح كشور در منطقه گردشگري كندوان به 500 واحدگران روستايي سند مالكيت كاداستري صادر شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 08:48
gran-web

به پايي مديركل ثبت اسناد استان اعلام كرد با توجه به اهميت منطقه گردشگري كندوان اسكو و ثبت جهاني اين منطقه گردشگري، اين اداره كل به نوبه خود در حفظ اين ميراث فرهنگي تلاشهايي را بعمل آورده از جمله اين فعاليتها مي توان به تفكيك و افراز منطقه مسكوني ويژه اي كه از طريق بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان به اهالي اين روستاي تاريخي ارائه شده بود اشاره كرد. وي در ادامه افزود چون روستاي كندوان از جمله محلهاي است كه خانه هاي آنجا داراي شرايط ويژه اي هستند و يكي از مناطق جذاب گردشگري در استان مي باشد صدور سند براي اين خانه ها داراي شرايط خاصي بوده كه اداره ثبت اسناد و املاك استان براي رفع نگراني و بهره مندي اهالي از مزاياي سند مالكيت در اين منطقه اقدام به صدور سند كاداستري نموده كه در اين راستا نسبت به تعداد 500 واحد مسكوني گران روستايي سند و آماده تحويل مي باشد.

 
حضورگسترده کارکنان درراهپیمائی روز قدس همگام با سایر اقشارمردم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 10:11
child-gods-92   gods-92

با عنايت به حضور موثرهمکاران عزيز و پرتلاش در کليه عرصه هاي انقلاب شکوهمند اسلامي ايران باحضوردر آخرين جمعه ماه مبارک رمضان در راهپيمائي روز جهاني قدس دوشادوش ميليونها هوطن در اعلام نفرت و انزجار از رژيم ضد انساني و اشغالگر صهيونيستي و اجراي فرمان تاريخي حضرت امام (ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران مشارکت نمودند.

gods-dadgostari-92

 
دفاتر اسناد رسمی آذربایجان شرقی به گواهی امضای الکترونیک مجهز شدند. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 08:58
emza-web

براي اولين بار در سطح کشور، دفاتر اسناد رسمي استان آذربايجان شرقي به گواهي امضاي الکترونيکي تجهيز شدند.

به پائي مديرکل ثبت اسناد و املاک استان اعلام نمود که در راستاي اجراي سياست هاي و برنامه هاي ابلاغي سازمان خصوصاً اجراي بخشنامه گواهي امضاي الکترونيکي دفاتر اسناد رسمي ، اين اداره کل توانسته از هشتم تيرماه لغايت اول مرداد ماه نسبت به اجراي صحيح بخشنامه و تحويل تعداد 342 دستگاه توکن گواهي امضاي الکترونيکي بين دفاتر اسناد رسمي استان با همکاري هيئت مديره جامعه سردفتران و دفترياران استان اقدام نمايد که هدف از اجراي اين برنامه ها ارائه خدمات ارزنده و قابل توجه به شهرواندان مي باشد.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 10:00
 
حضور بانوان بسیجی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی در بیت امام جمعه محترم تبریز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 10:34
hejab-shabestari
به گزارش روابط عمومي اداره کل : جمعي از همکاران خانم بمناسبت گراميداشت 21 تيرماه سالروز بمب گذاري مسجد گوهرشاد با حضرت آيت ا... مجتهد شبستري نماينده ولي فقيه در استان آذربايجان شرقي ديدار کردند.
اين مراسم معنوي که بمناسبت روز ملي عفاف و حجاب در بيت امام جمعه محبوب تبريز برگزار شد خواهران بسيجي اين اداره کل نيز بنمايندگي از همکاران خانم با شرکت خويش در اين مراسم ضرورت امر حجاب و عفاف را جدي گرفته و با تجديد بيعت با نماينده محترم ولي فقيه حفظ ارزشهاي اسلامي يک زن مسلمان را در حفظ حجاب ظاهري و برخورد شايسته و الگو قراردادن سيرت حضرت فاطمه زهرا (س) در محل کار و خانه و جامعه مهم دانسته و با همديگر عهد بستند با رعايت کامل موازين شرعي و اسلامي با غرب گرايي و تهاجم فرهنگي از گسترش بدحجابي در جوامع اسلامي جلوگيري کنند.
 
<< شروع < قبلی 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 بعدی > انتها >>

صفحه 24 از 68