اولين جلسه انجمن فرهنگي ، رفاهي بانوان با نام كوثر در اداره كل ثبت استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 15 آذر 1391 ساعت 12:06

 پيرو تشكيل همايش حجاب و عفاف اولين جلسه انجمن بانوان باحضورپرشور خانمهاي همكار درسالن غدير برگزارشد. اهداف كلي اين انجمن بارعايت موازين اخلاقي ، اسلامي مبني بر بازتاب نظريات ، پيشنهادات و انتقادات همكاران ميباشد كه پس از بررسي درجلسات كارگروهي به اداره كل ارجاع گرديده وجهت پيشبرد خدمت صادقانه ، ارتقاء برنامه هاي بانوان كمك به بهبود امور مربوطه تبيين خواهد شد ،همكاران با ارائه مستقيم يا غير مستقيم از طريق ارسال پيشنهادات به صندوق مخصوص اين موضوع به اطلاع انجمن رسيده و وظيفه اين انجمن بررسي موارد دريافتي و ساماندهي در قالب توصيه يا انتقاد و بازتاب آن در مجموعه همكاران و ايجاد تعامل با يكديگر دستاوردهاي خوبي بدنبال خواهد داشت.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 15 آذر 1391 ساعت 12:50
ادامه مطلب...
 
اطلاعيه قانون تعيين تكليف اراضي فاقد سند رسمي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 15 آذر 1391 ساعت 09:00

در راستاي اجراي قانون تعيين تكليف اراضي فاقد سند رسمي، به اطلاع عموم همشهريان محترم مي رساند تنها مرجع ذيصلاح جهت صدور سند رسمي ششدانگ، اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجانشرقي و واحدهاي ثبتي مستقر در شهرستانها مي باشد. لذا از مراجعه به افراد و شركتهايي كه به قصدسودجويي، اظهار صدور يا اخذ سند رسمي ششدانگ را دارند و همچنين از پرداخت مبالغ خارج از تعرفه مشخص شده توسط سازمان، جداً خودداري فرمايند.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 15 آذر 1391 ساعت 12:51
 
بزرگداشت هفته بسيج و تقدير از كاركنان بسيجي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 15 آذر 1391 ساعت 12:41
با حضور بسيجيان فعال اداره ثبت اسناد و املاك و مديران ستادي و رئيس ثبت تبريز و مسئول پايگاه مقاوت شهيد باهنر، درخصوص جايگاه بسيج و بسيجي در تمامي لحظات زندگي و داشتن ايمان قوي و عظمت بسيجي سخناني بيان نمود ، وي در ادامه از بين كاركنان بسيجي آقاي بهمن دلسوز را كه يكي از نيروهاي واقعي دلسوز در عمل و كردار هستند معرفي و به پاس داشت ارزشهاي هفته بسيج لوح تقدير و هديه اي تقديم نمودند.

 

ادامه مطلب...
 
مراسم سومين روزشهادت اباعبداله الحسين(ع) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 07 آذر 1391 ساعت 10:36

دعاي زيارت عاشورا در سومين روز ايام سوگواري عزاداري  سالار شهيدان و ياران باوفايشان با حضور مشتاقان اهل بيت همراه با عزاداري و مداحي آقاي حسنعلي نوبرلي در سالن غدير منعقد گرديد  .

 
همايش عفاف و حجاب در اداره كل ثبت اسناد و املاك استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 06 آذر 1391 ساعت 14:15

 به منظور احياء فريضه الهي امر به معروف و نهي از منكر و نشر حجاب و عفاف در اداره كل و واحدهاي ثبتي درسالن اجتماعات غديرباحضوركليه خانم هاي شاغل برگزارشد ، به پائي با اشاره به جايگاه ومنزلت حجاب و عفاف برگرفته اززندگي حضرت فاطمه به عنوان الگوي زنان با عفت را بيان نمود ، در ادامه يكي از همكاران خانم درخصوص رعايت حجاب و اخلاق اسلامي و پاسخگوئي به مردم و نيز مواردي كه از سوي خواهران پيش مي آيد و مواردي ضروري ديگر نياز به جايگاه مشخص و معيني در اداره براي گفتن و جمع بندي بوده و بايستي درقالب تشكل شكل پذيردكه اين موضوع ازسوي مديركل مورداستقبال قرارگرفت و بلافاصله حاضرين نسبت به راي گيري و انتخاب اعضاء آن اقدام و چند نفر را بعنوان هيأت اصلي بانوان برگزيدند و مقرر شد از اين پس كليه پيشنهادات و تصميمات ازسوي انجمن اسلامي بانوان به اداره كل منعكس و پس از تأئيد قابل اجرا خواهدبود.

 
عزاداري ماه محرم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 01 آذر 1391 ساعت 14:37

 دراولين روزهاي دهه محرم مراسمي از سوي اداره كل درسالن اجتماعات (سالن غدير) با حضور پر شوركليه همكاران تشكيل گرديد ، دراين مراسم مداحان اهل بيت به  سوگواري ورشادتهاي ياران امام حسين روضه خواني و سينه زني پرداختند، مراسم با احسان طعام ناهار پايان يافت . 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 01 آذر 1391 ساعت 14:42
 
<< شروع < قبلی 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 بعدی > انتها >>

صفحه 24 از 67