بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی از واحد ثبتی بناب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 ساعت 10:07

bonab به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی کاظم به پائی مدیرکل ثبت استان به اتفاق معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی و رئیس ثبت تبریز در جریان سفرهای دوره ای و بازدیدهای واحدهای ثبتی از اداره ثبت اسناد و املاک بناب بازدید کرد.

به پائی با حضور در واحد ثبتی بناب و در جمع کارکنان ثبتی هدف از این سفر را رسیدگی به امور جاری و تسریع در روند رسیدگی درخواست‌های مراجعین و همچنین حل و فصل مشکلات همکاران اعلام کرد و گفت سفرهای شهرستانی و بازدید از واحدهای ثبتی و حضور در جمع همکاران علیرغم دلگرمی و افزایش و ارتقاء روحیه خدمتی موجب تسریع در رسیدگی درخواست‌های موردی در واحدهای ثبتی می شود.

 
برگزاري همايش آموزش حجاب براي كليه بانوان شاغل در اداره كل ثبت استان و و احد هاي ثبتي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 16 اردیبهشت 1394 ساعت 11:06
hejab94

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجانشرقی همایش و کلاس آموزشی حجاب و عفاف در مورخه 15/02/94 درسالن آموزش اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا عباس زاده ریاست شعبه 23 دادگاه تجدید نظر استان و کلیه بانوان شاغل در این اداره کل برگزار گردید. در این جلسه ضمن تشکر از همکاران به خاطر رعایت حجاب و شئونات اسلامی، جهت ارتقا و ترویج این امر مقدس مواردی از قبیل فلسفه حجاب، راههای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف و فواید حجاب در ابعاد فردی و اجتماعی ارائه و با ذکر خصوصیات حضرت زینب(س) به عنوان یکی از اسوه های حجاب و عفاف به مناسبت سالروز رحلت ایشان راههای گسترش و اشاعه فرهنگ حجاب به عنوان عاملي جهت دفع فساد از خانواده و اجتماع مورد تاکید واقع شد.

 

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 17 اردیبهشت 1394 ساعت 09:31
 
دیدار امام جمعه عجب شیر از اداره ثبت اسناد و املاک عجب شیر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 13 اردیبهشت 1394 ساعت 13:26

emamjomeh  در آغازین روز کاری ادارات دولتی امام جمعه شهرستان عجب شیر با حضور در اداره ثبت اسناد و املاک ضمن بازدید از شعبات این اداره در جمع کارکنان و پرسنل اداره ثبت و سران و دفتریاران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج حضور یافتند. در بدو شروع جلسه ریاست اداره ثبت اسناد و املاک عجب شیر با عرض خیر مقدم گویی به امام جمعه محترم و حضار حاضر در جلسه و تبریک سال نوی شمسی گزارش از عملکرد اداره ثبت و دفاتر اسناد رسمی و ازدواج ارائه نمودند. داراب صبحی با اشاره به اینکه در سطح شهرستان تعداد 7 دفترخانه اسناد رسمی و 3 دفترخانه ازدواج در حال فعالیت می باشند اضافه کرد: پیگیری های صورت گرفته برای تأسیس دفترخانه طلاق نیز جزو برنامه های سال جاری می باشد وی افزود: از نظر منشور اخلاقی تعامل همکاران با همدیگر و مساعدت به حل مشکل ارباب رجوع جزو اولویت های کاری این اداره در سال گذشته و سال جاری خواهد بود. امام جمعه عجب شیر نیز ضمن تبریک سال نو با ذکر فرمایش امیرالمومنین :"اوصیکم به تقوالله و نظم امرکم" در سال 94 کارمندان را به رعایت نظم و انضباط اداری دعوت نمودند.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 17 اردیبهشت 1394 ساعت 09:27
 
تشکیل کانون سردفتران و دفتریاران در استان آذربایجان شرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 10 اردیبهشت 1394 ساعت 07:29

 kanon-jamee

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد واملاک استان اذربایجان شرقی کاظم به پایی مدیرکل ثبت استان از تبدیل و ارتقاء جامعه سردفتران و دفتریاران به کانون سردفتران در استان آذربایجان شرقی خبر داد و از تحقق این مهم که جزو خواسته های دیرینه سران دفاتر بوده ابراز خشنودی کرد.

به پایی از تشکیل کانون سردفتران که در اجرای ماده 65 قانون دفاتر اسناد رسمی در استان آذربایجان شرقی ایجاد شده این امر را گام مثبت و رو به رشدی در جهت حل درخواستهای متقاضیان و مراجعین محترم دفاتر خواند.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 10 اردیبهشت 1394 ساعت 08:00
ادامه مطلب...
 
فرماندار كليبر از خدمات صادقانه اداره ثبت اسنادو املاك كليبر تشكر و قدرداني كرد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 06 اردیبهشت 1394 ساعت 08:01

azarbayjan

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 06 اردیبهشت 1394 ساعت 08:13
 
تقدير از صدور بیش از 695 جلد سند مالکیت به املاک موقوفه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 05 اردیبهشت 1394 ساعت 12:49

 ogaf-1  ogaf-2 ogaf-3  ogaf-4 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی

کاظم به پائی از صدور 695 جلد سند مالکیت در جریان سال 93 به املاک وقفی خبر داد وگفت : باتعامل بسیار خوب و صمیمی که بین ادارات ثبت و اوقاف وجود دارد توانسته ایم در سطح استان تا بحال بیش از 5 هزارو سیصد جلد سند مالکیت تقدیم اداره کل اوقاف و امور خیریه نماییم که امید داریم خداوند متعال این تلاش اندک را ذخیره آخرت ما قرار دهد.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 06 اردیبهشت 1394 ساعت 08:46
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 بعدی > انتها >>

صفحه 24 از 104