برگزاري جلسه آموزش ثبت شركتها براي رواسا و متصديان واحد هاي ثبتي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 22 دی 1393 ساعت 14:37

sabt-sherkatha برگزاري جلسه آموزش ثبت شركتها براي رواسا و متصديان واحد هاي ثبتي

 
برگزاري جلسه تفسير قرآن در اداره كل ثبت اسناد و املاك استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 22 دی 1393 ساعت 14:09

tafsir-goran

به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي مراسم تفسير قرآن كريم با حضور جمعي از مديران كل ادارات در سالن الغدير اداره كل ثبت اسناد و املاك استان برگزار شد.

كاظم به پائي مدير كل ثبت استان آذربايجان شرقي با حضور در اين جمع معنوي از فيوضات اين محفل صميمي و رحمت وسيع الهي بهره مند شده و از درگاه خداوند متعال خواستار استمرار محافل قرآني شدند.

به پائي از حضور گرم مديران و دست اندركاران اين محفل سبز به خصوص جاج آقا اسكندري و ديگر زحمت كشان عرصه قرآن قدرداني و تشكر كرد.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 22 دی 1393 ساعت 14:55
 
اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام آزمون دفتریاری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 11 دی 1393 ساعت 09:46

به اطلاع کلیه متقاضیان دفتریاری که طی اطلاعیه قبلی اسامی ایشان جهت ثبت نام در آزمون اعلام گردیده بود می رساند مهلت ثبت نام تا پایان روز پنج شنبه مورخه 93/10/11 تمدید گردیده است. متقاضیان می توانند به مراجعه به نشانی اینترنتی زیر اقدام به ثبت نام و اخذ کد رهگیری نمایند.

 

www.modiriat.org

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 11 دی 1393 ساعت 09:54
 
دیدار جمعی از دانشجویان رشته حقوق با مدیرکل ثبت اسناد و املاک مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 14:17

magaleh-web

به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي کاظم به پائي با تعدادی از دانشجویان رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بستان آباد در تبریز دیدار و گفتگو نمود.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی در این دیدار دوستانه و صمیمی با ابراز خرسندی از دیدار جوانان حقوق دانان، دانشجویان را به فراگیری مباحث و مطالبی دقیق حقوقی سفارش نمود.

به پائی با اشاره به اینکه اغلب پرونده های متشکله و مطروحه دادگاهها ناشی از عدم آگاهی آحاد مردم از مسایل حقوقی است لذا به دانشجویان توصیه کرد با درک صحیح و عمیق مسایل حقوقی و با انعکاس موضوعات در متن جامعه در پیشگیری از وقوع انواع جرایم و انباشت پرونده های حقوقی سهیم باشند.

به پایی در خاتمه از دانشجویان حاضر ضمن تشکر از ارایه مقالات تقدیمی درخصوص عملکرد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و انعکاس آن در سایت اداره کل از زحمات جوانان تلاش گر در عرصه علمی تقدیر و قدردانی نمود.

 
تقدیر معاون برنامه ریزی استانداری از مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 29 آذر 1393 ساعت 13:17


به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي، بهبودی ،معاون برنامه ریزی و اشتغال و مدیر اجرای سرشماري عمومی کشاورزی 93 استان آذربایجان شرقی از زحمات کاظم به پایی مدیرکل ثبت استان آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر کرد.

بهبودی با ارسال نامه ای به نمایندگی از اعضاء ستاد سرشماری عمومی کشاورزی 1393 استان از اهتمام و تلاشهای مجدانه اداره ثبت اسناد و املاک در تامین خودرو مورد نیاز سرشماری و حضور همکاران در تحقق این امر مهم از مدیرکل ثبت استان تقدیر نموده و از درگاه حق متعال موفقیت و سربلندی برای ایشان خواستار شد.

 

taghdirsite

آخرین بروز رسانی در شنبه, 13 دی 1393 ساعت 13:59
 
اطلاعیه آزمون دفتریاری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 26 آذر 1393 ساعت 12:20

azmon

در اجرای ماده 5 آئین نامه اصلاحی قانون دفاتر اسناد رسمی از افرادیکه  مطابق ماده 3 قانون دفاتر از طرف سران دفاتر جهت تصدی سمت دفتریاری اول یا دوم پیشنهاد شده اند مقرر گردیده روز جمعه مورخ 93/10/19 آزمون کتبی دفتریاری بعمل آید لذا مقتضی است مراتب به دفاتر اعلام تا افراد پیشنهادی برای دفتریاری از تاریخ 93/09/27 لغایت 93/10/04 با مراجعه به سایت اینترنتی www.modirat.org مطابق برگ راهنما نسبت به ورود اطلاعات خود جهت اخذ کدرهگیری برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

جهت دریافت لیست نفرات اینجا را کلیک نمایید.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 01 دی 1393 ساعت 09:49
 
<< شروع < قبلی 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 بعدی > انتها >>

صفحه 24 از 98