حضورگسترده کارکنان درراهپیمائی روز قدس همگام با سایر اقشارمردم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 10:11
child-gods-92   gods-92

با عنايت به حضور موثرهمکاران عزيز و پرتلاش در کليه عرصه هاي انقلاب شکوهمند اسلامي ايران باحضوردر آخرين جمعه ماه مبارک رمضان در راهپيمائي روز جهاني قدس دوشادوش ميليونها هوطن در اعلام نفرت و انزجار از رژيم ضد انساني و اشغالگر صهيونيستي و اجراي فرمان تاريخي حضرت امام (ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران مشارکت نمودند.

gods-dadgostari-92

 
دفاتر اسناد رسمی آذربایجان شرقی به گواهی امضای الکترونیک مجهز شدند. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 08:58
emza-web

براي اولين بار در سطح کشور، دفاتر اسناد رسمي استان آذربايجان شرقي به گواهي امضاي الکترونيکي تجهيز شدند.

به پائي مديرکل ثبت اسناد و املاک استان اعلام نمود که در راستاي اجراي سياست هاي و برنامه هاي ابلاغي سازمان خصوصاً اجراي بخشنامه گواهي امضاي الکترونيکي دفاتر اسناد رسمي ، اين اداره کل توانسته از هشتم تيرماه لغايت اول مرداد ماه نسبت به اجراي صحيح بخشنامه و تحويل تعداد 342 دستگاه توکن گواهي امضاي الکترونيکي بين دفاتر اسناد رسمي استان با همکاري هيئت مديره جامعه سردفتران و دفترياران استان اقدام نمايد که هدف از اجراي اين برنامه ها ارائه خدمات ارزنده و قابل توجه به شهرواندان مي باشد.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 10:00
 
حضور بانوان بسیجی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی در بیت امام جمعه محترم تبریز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 10:34
hejab-shabestari
به گزارش روابط عمومي اداره کل : جمعي از همکاران خانم بمناسبت گراميداشت 21 تيرماه سالروز بمب گذاري مسجد گوهرشاد با حضرت آيت ا... مجتهد شبستري نماينده ولي فقيه در استان آذربايجان شرقي ديدار کردند.
اين مراسم معنوي که بمناسبت روز ملي عفاف و حجاب در بيت امام جمعه محبوب تبريز برگزار شد خواهران بسيجي اين اداره کل نيز بنمايندگي از همکاران خانم با شرکت خويش در اين مراسم ضرورت امر حجاب و عفاف را جدي گرفته و با تجديد بيعت با نماينده محترم ولي فقيه حفظ ارزشهاي اسلامي يک زن مسلمان را در حفظ حجاب ظاهري و برخورد شايسته و الگو قراردادن سيرت حضرت فاطمه زهرا (س) در محل کار و خانه و جامعه مهم دانسته و با همديگر عهد بستند با رعايت کامل موازين شرعي و اسلامي با غرب گرايي و تهاجم فرهنگي از گسترش بدحجابي در جوامع اسلامي جلوگيري کنند.
 
اولين جلسه انجمن فرهنگي ، رفاهي بانوان با نام كوثر در اداره كل ثبت استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 15 آذر 1391 ساعت 12:06

 پيرو تشكيل همايش حجاب و عفاف اولين جلسه انجمن بانوان باحضورپرشور خانمهاي همكار درسالن غدير برگزارشد. اهداف كلي اين انجمن بارعايت موازين اخلاقي ، اسلامي مبني بر بازتاب نظريات ، پيشنهادات و انتقادات همكاران ميباشد كه پس از بررسي درجلسات كارگروهي به اداره كل ارجاع گرديده وجهت پيشبرد خدمت صادقانه ، ارتقاء برنامه هاي بانوان كمك به بهبود امور مربوطه تبيين خواهد شد ،همكاران با ارائه مستقيم يا غير مستقيم از طريق ارسال پيشنهادات به صندوق مخصوص اين موضوع به اطلاع انجمن رسيده و وظيفه اين انجمن بررسي موارد دريافتي و ساماندهي در قالب توصيه يا انتقاد و بازتاب آن در مجموعه همكاران و ايجاد تعامل با يكديگر دستاوردهاي خوبي بدنبال خواهد داشت.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 15 آذر 1391 ساعت 12:50
ادامه مطلب...
 
اطلاعيه قانون تعيين تكليف اراضي فاقد سند رسمي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 15 آذر 1391 ساعت 09:00

در راستاي اجراي قانون تعيين تكليف اراضي فاقد سند رسمي، به اطلاع عموم همشهريان محترم مي رساند تنها مرجع ذيصلاح جهت صدور سند رسمي ششدانگ، اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجانشرقي و واحدهاي ثبتي مستقر در شهرستانها مي باشد. لذا از مراجعه به افراد و شركتهايي كه به قصدسودجويي، اظهار صدور يا اخذ سند رسمي ششدانگ را دارند و همچنين از پرداخت مبالغ خارج از تعرفه مشخص شده توسط سازمان، جداً خودداري فرمايند.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 15 آذر 1391 ساعت 12:51
 
بزرگداشت هفته بسيج و تقدير از كاركنان بسيجي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 15 آذر 1391 ساعت 12:41
با حضور بسيجيان فعال اداره ثبت اسناد و املاك و مديران ستادي و رئيس ثبت تبريز و مسئول پايگاه مقاوت شهيد باهنر، درخصوص جايگاه بسيج و بسيجي در تمامي لحظات زندگي و داشتن ايمان قوي و عظمت بسيجي سخناني بيان نمود ، وي در ادامه از بين كاركنان بسيجي آقاي بهمن دلسوز را كه يكي از نيروهاي واقعي دلسوز در عمل و كردار هستند معرفي و به پاس داشت ارزشهاي هفته بسيج لوح تقدير و هديه اي تقديم نمودند.

 

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 بعدی > انتها >>

صفحه 24 از 68