راه اندازي سيستم آرشيو الكترونيكي پرونده هاي ثبتي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 20 اردیبهشت 1394 ساعت 12:55

archive-rahandazi

راه اندازي سيستم آرشيو الكترونيكي پرونده هاي ثبتي

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 ساعت 11:43
 
ديدار مديركل و معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی اداره كل با رئيس محترم دادگستري مراغه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 ساعت 11:02

marageh3 به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی کاظم به پائی مدیرکل ثبت استان به اتفاق معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی با رئيس محترم دادگستري مراغه ديدار كردند.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 ساعت 11:43
 
ديدار مديركل و معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی اداره كل با امام جمعه مراغه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 ساعت 10:52

marageh2 به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی کاظم به پائی مدیرکل ثبت استان به اتفاق معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی و رئیس ثبت تبریز با امام جمعه شهرستان مراغه ديدار كردند.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 ساعت 11:45
 
بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجانشرقی از واحد ثبتی مراغه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 23 اردیبهشت 1394 ساعت 12:28

marageh

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی کاظم به پائی مدیرکل ثبت استان به اتفاق معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی و رئیس ثبت تبریز در جریان سفرهای دوره ای و بازدیدهای واحدهای ثبتی از اداره ثبت اسناد و املاک مراغه بازدید کرد.

به پائی با حضور در واحد ثبتی مراغه و در جمع کارکنان ثبتی هدف از این سفر را رسیدگی به امور جاری و تسریع در روند رسیدگی درخواست‌های مراجعین و همچنین حل و فصل مشکلات همکاران اعلام کرد و گفت سفرهای شهرستانی و بازدید از واحدهای ثبتی و حضور در جمع همکاران علیرغم دلگرمی و افزایش و ارتقاء روحیه خدمتی موجب تسریع در رسیدگی درخواست‌های موردی در واحدهای ثبتی می شود.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 ساعت 10:52
ادامه مطلب...
 
بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی از واحد ثبتی بناب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 ساعت 10:07

bonab به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی کاظم به پائی مدیرکل ثبت استان به اتفاق معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی و رئیس ثبت تبریز در جریان سفرهای دوره ای و بازدیدهای واحدهای ثبتی از اداره ثبت اسناد و املاک بناب بازدید کرد.

به پائی با حضور در واحد ثبتی بناب و در جمع کارکنان ثبتی هدف از این سفر را رسیدگی به امور جاری و تسریع در روند رسیدگی درخواست‌های مراجعین و همچنین حل و فصل مشکلات همکاران اعلام کرد و گفت سفرهای شهرستانی و بازدید از واحدهای ثبتی و حضور در جمع همکاران علیرغم دلگرمی و افزایش و ارتقاء روحیه خدمتی موجب تسریع در رسیدگی درخواست‌های موردی در واحدهای ثبتی می شود.

 
برگزاري همايش آموزش حجاب براي كليه بانوان شاغل در اداره كل ثبت استان و و احد هاي ثبتي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 16 اردیبهشت 1394 ساعت 11:06
hejab94

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجانشرقی همایش و کلاس آموزشی حجاب و عفاف در مورخه 15/02/94 درسالن آموزش اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا عباس زاده ریاست شعبه 23 دادگاه تجدید نظر استان و کلیه بانوان شاغل در این اداره کل برگزار گردید. در این جلسه ضمن تشکر از همکاران به خاطر رعایت حجاب و شئونات اسلامی، جهت ارتقا و ترویج این امر مقدس مواردی از قبیل فلسفه حجاب، راههای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف و فواید حجاب در ابعاد فردی و اجتماعی ارائه و با ذکر خصوصیات حضرت زینب(س) به عنوان یکی از اسوه های حجاب و عفاف به مناسبت سالروز رحلت ایشان راههای گسترش و اشاعه فرهنگ حجاب به عنوان عاملي جهت دفع فساد از خانواده و اجتماع مورد تاکید واقع شد.

 

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 17 اردیبهشت 1394 ساعت 09:31
 
<< شروع < قبلی 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 بعدی > انتها >>

صفحه 24 از 105